O mnie - Stalker Angel

DARMOWA WYSYŁKA OD 250ZŁ

  • no products in the cart.

Hejo, jestem Kuba i pod koniec 2017 roku postanowiłem spełnić swoje marzenia zakładając markę StalkerAngel. Stalker to moja pasja. Kiedy kupujesz coś ze stalkera, to właśnie mi sprawiasz radość. To ja odpisuję na wasze maile, pakuję wasze zamówienia i staram się, aby dotarły jak najszybciej.

DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE!

Produkty Stalker Angel są szyte na zamówienie w nowoczesnej szwalni w Kielcach. Jako jeden z nielicznych, używam tylko najlepszej eko bawełny oraz eko bawełny z kaszmirem pochodzącej z centrum Polski. Produkty są pakowane w biodegradowalne foliopaki i wraz z gratisami i wysyłane do WAS.

Szwalnia znajduje się w miescie w którym mieszkam, co pozwala mi na bieżąco nadzorować produkcję, dzięki czemu mam pewność, że wszystkie produkty są konsekwentnie wykonane na poziomie premium.

Wierzę, że jednym z najlepszych sposobów na zrównoważony rozwój w modzie jest wykonanie trwałej odzieży. Nie tylko fizycznie, ale również stylowo. Dlatego stawiam na wykorzystywanie najlepszych technik konstrukcji i szycia. Stalker to najwyższej jakości dzianina i ponadczasowa estetyka, wszystko to aby zapewnić, że odzież wytrzyma próbę czasu i z wiekiem stanie się tylko lepsza.